Eksamitulemused

2017

Lavamees, tase 3
Joonathan-Anty Adamoniene (NUKU)
Jaagup Mägi (NUKU)
Aleksei Denissov (Vene Kultuurikeskus)
Riho Lillakas (Rakvere Teater)
Tauno Türbsal (Rakvere Teater)
Andres Raja (Rakvere Teater)
Elar Palmiste (Endla)
Argo Paavel (Endla)

Martin Sakur (Eesti Draamateater)

Lavameister, tase 4
Janek Saareli (NUKU)
Targo Miilimaa (NUKU)
Ilja Fominov (Vene Teater)
Valeri Konopljov (Vene Teater)
Vladimir Kalinin (Vene Teater)
Aleksandr Tikunov (Vene Teater)
Märt Päev (Eesti Draamateater)
Oliver Vitskovski (Rakvere Teater)
Hendrik Vilde (Rakvere Teater)
Jasper Roost (Tallinna Linnateater)
Lauri Allikas (Endla)
Madis Raie (Eesti Draamateater)

Joonas Eskla (Tallinna Linnateater)

Juhtiv lavameister, tase 5
Heikki Mändmets (NUKU)
Dmitri Simagin (Vene Kultuurikeskus)
Ando Tammsaar (Endla)
Janno Jaanus (Eesti Draamateater)


2015

Lavameister IV

Jelena Ivanova (Vene Teater)

Lavameister tase III

Jan Kärema (Eesti Draamateater)

Lavameister IV
Mihkel Roolaid (Eesti Draamateater)


2013

Lavatöötaja I

Oskar Pruus (Eesti Draamateater)

Lavameister II
Silver Savik (Tallinna Linnateater)

Madis Kirkmann (vabakutseline)

Lavameister III
Kaarel Kosk (Eesti Draamateater )
Kaido Päästel (Endla teater)
Ando Tammsaar (Endla teater)


2012

Valgustaja III

Sander Põllu (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna diplomand)

Dekoraator III
Grete Saluste (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna diplomand)
Roman Kuznetsov (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna diplomand)


2010

Valgustaja IV
Priidu Adlas (Tallinna Linnateater)
Kalle Karindi (Tallinna Linnateater)
Anton Kulagin (Rahvusooper Estonia)

Martin Makarevitš (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)

Valgustaja III
Luise Leesment (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Rasmus Rembel (Rahvusooper Estonia)
Armin Rüster (Tallinna Linnateater)
Karmen Tellissaar (Endla teater)

Siim Allas (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)

Dekoraator IV
Annika Aedma (Tallinna Linnateater)

Krista Norden (Eesti Nuku-ja Noorsooteater)

Dekoraator III
Teele Esperk (Viljandi KA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala diplomand)
Katre Villemson (Viljandi KA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala diplomand)
Hedi Lelumees (Viljandi KA teatrikunsti visuaaltehnoloogia eriala diplomand)
Katri Jensen (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Merilyn Koik (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)
Merili Laur (Viljandi Kultuuriakadeemia diplomand)

Airi Look (Tallinna Linnateater)

Dekoraator II

Liivi Erala (vabakutseline)

Lavameister III
Ahto Bergström (Eesti Draamateater)
Jaak Kaljurand (Tallinna Linnateater)
Anton Kulagin (Rahvusooper Estonia)
Georg-Sander Männik (Eesti Nuku-ja Noorsooteater)
Sergei Peetso (Tallinna Linnateater)

Imre Toomeoks (Rakvere Teater)

Lavameister II
Tarvo Elblaus (Tallinna Linnateater)
Jaan Kaljurand (Tallinna Linnateater)
Markus Karmo (Rahvusooper Estonia)
Rein Lepnurm (Rahvusooper Estonia)
Ever Sibul (Rahvusooper Estonia)

Vooter Vahel (Rahvusooper Estonia)

Lavameister I
Paul Kuhi (Rahvusooper Estonia)