2021

Sõnalavastuste auhindade žürii
  1. Kadi Herkül (esimees)
  2. Karin Allik
  3. Kristiina Garancis
  4. Mae Kivilo
  5. Valle-Sten Maiste
  6. Andrus Vaarik
  7. Keiu Virro

Muusikaauhinna žürii
  1. Kerri Kotta (esimees)
  2. Alvar Loog
  3. Kristel Pappel
  4. Karmen Puis
  5. Jaanika Rand-Sirp

Balletiauhinna žürii
  1. Viesturs Jansons (esimees)
  2. Kaja Kreitzberg
  3. Eve Mutso-Oja
  4. Elena Poznjak-Kõlar
  5. Dagmar Rang-Saal

Tantsuauhinna žürii
  1. Kai Valtna (esimees)
  2. Riina Oruaas
  3. Marie Pullerits
  4. Eline Selgis
  5. Oksana Tralla

Etenduskunsti auhinna žürii
  1. Liisi Aibel (esimees)
  2. Luule Epner
  3. Pille-Riin Purje
  4. Bert Raudsep
  5. Ann Mirjam Vaikla

Teatriliigiüleste auhindade ühisžürii
Moodustub viie liigižürii ja ühe erižürii esindajatest (sõna-, muusika-, balleti-, tantsu-, etenduskunsti ja lastelavastused), kes valivad kunstnikuauhinna ja lavastajaauhinna nominendid ja laureaadid.
  1. Mae Kivilo
  2. Keiu Virro
  3. Kerri Kotta
  4. Alvar Loog
  5. Eve Mutso-Oja
  6. Kaja Kreitzberg
  7. Marie Pullerits
  8. Oksana Tralla
  9. Luule Epner
  10. Bert Raudsep
  11. Iir Hermeliin
  12. Tambet Kaugema

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhinna žürii
  1. Olav Ehala (esimees)
  2. Tauno Aints
  3. Tõnu Kõrvits
  4. Ardo Ran Varres

Teatritöötajate auhindade žürii
  1. Pille Jänes
  2. Anu Konze
  3. Roland Leesment
  4. Pille-Riin Lillepalu
  5. Tauno Makke
  6. Taivo Pahmann
  7. Marika Raudam

Reet Neimari nimelise kriitikaauhinna žürii
  1. Laura Kalle
  2. Ott Karulin
  3. Kalju Orro
  4. Priit Põldma
  5. Anneli Saro
  6. Anu Tonts
  7. Margot Visnap

Algupärase dramaturgia auhinna žürii (auhind antakse 2023)
  1. Heidi Aadma
  2. Liis Aedmaa
  3. Siret Campbell
  4. Ott Kilusk
  5. Tiit Palu

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
  1. Mart Koldits
  2. Anu Lamp
  3. Rein Oja
  4. Indrek Ojari
  5. Garmen Tabor

Salme Reegi nimelise lasteteatri auhinna žürii
  1. Kirsten Simmo (esimees)
  2. Iir Hermeliin
  3. Tambet Kaugema
  4. Karl Sakrits
  5. Jaanus Vaiksoo

Otto Hermanni nimelise orkestrandiauhinna žürii
  1. Eda Peäske (esimees)
  2. Risto Joost
  3. Vello Pähn
  4. Heiti Riismäe
  5. Margus Vahemets

Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii
  1. Lea Tormis (esimees)
  2. Ene Paaver
  3. Külliki Saldre
  4. Peeter Tammearu
  5. Hedi-Liis Toome

Aleksander Kurtna nimelise tõlkijaauhinna žürii (auhind antakse 2023)
  1. Liina Jääts
  2. Kalle Hein
  3. Laur Kaunissaare
  4. Ene Paaver
  5. Anu Saluäär-Kall
  6. Triin Sinissaar
  7. Triinu Tamm

Rahel Olbrei nimelise balletiauhinna žürii (auhind antakse 2023)
vt balletiauhinna žürii

Georg Otsa nimelise muusikateatri auhinna žürii
  1. Heli Veskus (esimees)
  2. Rauno Elp
  3. Taisto Noor
  4. René Soom
  5. Jassi Zahharov

Natalie Mei nimelise kunstnikuauhinna žürii
  1. Eva Koldits
  2. Maret Kukkur
  3. Ann Lumiste
  4. Külli Root
  5. Liina Tepand

Karl Adra nimelise auhinna žürii
vt Priit Põldroosi nimelise auhinna žürii


Helmi Tohvelmani nimelise auhinna žürii
  1. Laine Mägi (esimees)
  2. Mall Noormets
  3. Indrek Sammul
  4. Külli Teetamm
  5. Jaanus Tepomees