2022

Sõnalavastuste auhindade žürii
  1. Kadi Herkül (esimees)
  2. Luule Epner
  3. Kristiina Garancis
  4. Margus Kasterpalu
  5. Karmo Mende
  6. Laine Mägi
  7. Pille-Riin Purje

Muusikaauhinna žürii
  1. Kerri Kotta (esimees)
  2. Tiina Mattisen
  3. Taisto Noor
  4. Aare Tool
  5. Heli Veskus

Balletiauhinna žürii
  1. Anu Ruusmaa (esimees)
  2. Eve Andre-Tuga
  3. Viesturs Jansons
  4. Eve Mutso-Oja
  5. Age Oks

Tantsuauhinna žürii
  1. Marie Pullerits (esimees)
  2. Mart Kangro
  3. Kaja Kreitzberg
  4. Kaie Küünal
  5. Riina Oruaas

Etenduskunsti auhinna žürii
  1. Maarja Kalmre (esimees)
  2. Liisi Aibel
  3. Urmas Lüüs
  4. Ann Mirjam Vaikla
  5. Emer Värk

Teatriliigiüleste auhindade ühisžürii
Moodustub viie liigižürii ja ühe erižürii esindajatest (sõna-, muusika-, balleti-, tantsu-, etenduskunsti ja lastelavastused), kes valivad kunstnikuauhinna ja lavastajaauhinna nominendid ja laureaadid.
  1. Kerri Kotta (esimees)
  2. Kristiina Garancis
  3. Karmo Mende
  4. Aare Tool
  5. Viesturs Jansons
  6. Eve Mutso-Oja
  7. Mart Kangro
  8. Riina Oruaas
  9. Liisi Aibel
  10. Urmas Lüüs
  11. Taavi Tõnisson
  12. Keiu Virro

Teatritöötajate auhindade žürii
  1. Priidu Adlas
  2. Eve Komissarov
  3. Kristel Linnutaja
  4. Mart Saar
  5. Marika Tint
  6. Andres Tirmaste
  7. Liina Unt

Reet Neimari nimelise kriitikaauhinna žürii
  1. Karin Allik
  2. Ott Karulin
  3. Merle Karusoo
  4. Kaie Mihkelson
  5. Anneli Saro
  6. Anu Tonts
  7. Hedi-Liis Toome

Salme Reegi nimelise lasteteatri auhinna žürii
  1. Kaido Rannik (esimees)
  2. Mae Kivilo
  3. Külliki Saldre
  4. Taavi Tõnisson
  5. Keiu Virro

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhinna žürii
Auhinda annab välja Eesti Autorite Ühing.
  1. Olav Ehala (esimees)
  2. Tauno Aints
  3. Hendrik Kaljujärv
  4. Rasmus Puur
  5. Aleksandr Žedeljov

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
  1. Anu Lamp (esimees)
  2. Argo Aadli
  3. Ursula Ratasepp-Oja
  4. Garmen Tabor
  5. Juhan Ulfsak

Otto Hermanni nimelise orkestrandiauhinna žürii
  1. Eda Peäske (esimees)
  2. Risto Joost
  3. Vello Pähn
  4. Kulvo Tamra
  5. Ann Õun

Algupärase dramaturgia auhinna žürii
  1. Heidi Aadma (esimees)
  2. Liis Aedmaa
  3. Siret Campbell
  4. Villu Kangur
  5. Ott Kilusk
  6. Tiit Palu
  7. Anne-Ly Sova

Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii (auhind antakse 2024)
  1. Lea Tormis (esimees)
  2. Enn Lillemets
  3. Kalju Orro
  4. Kirsten Simmo
  5. Peeter Tammearu

Aleksander Kurtna nimelise tõlkijaauhinna žürii
  1. Liina Jääts (esimees)
  2. Kalle Hein
  3. Laur Kaunissaare
  4. Ene Paaver
  5. Anu Saluäär-Kall
  6. Triin Sinissaar
  7. Triinu Tamm

Rahel Olbrei nimelise balletiauhinna žürii
vt balletiauhinna žürii

Georg Otsa nimelise muusikateatri auhinna žürii (auhind antakse 2024)
  1. Rauno Elp
  2. Paul Mägi
  3. Karmen Puis
  4. Jaanika Rand-Sirp
  5. Jassi Zahharov

Natalie Mei nimelise kunstnikuauhinna žürii (auhind antakse 2024)
  1. Eva Koldits
  2. Maret Kukkur
  3. Ann Lumiste
  4. Külli Root
  5. Liina Tepand

Karl Adra nimelise auhinna žürii
vt Priit Põldroosi nimelise teatrimõtte auhinna žürii

Helmi Tohvelmani nimelise auhinna žürii
  1. Laine Mägi (esimees)
  2. Mall Noormets
  3. Indrek Sammul
  4. Külli Teetamm
  5. Jaanus Tepomees