Žürii 2019

Sõnalavastuste auhindade žürii
  1. Madli Pesti (esimees)
  2. Jaak Allik
  3. Rait Avestik
  4. Merle Karusoo
  5. Mae Kivilo
  6. Kaie Mihkelson
  7. Meelis Oidsalu

Muusikaauhinna žürii
  1. Kristel Pappel (esimees)
  2. Alvar Loog
  3. Tiina Mattisen
  4. Karmen Puis
  5. Jaanika Rand-Sirp

Balletiauhinna žürii
  1. Enn Suve (esimees)
  2. Tiit Härm
  3. Age Oks
  4. Oksana Tralla
  5. Tatjana Voronina

Tantsuauhinna žürii     
  1. Iiris Viirpalu (esimees)
  2. Henri Hütt
  3. Leenu Nigu
  4. Priit Raud
  5. Helen Veidebaum

Etenduskunstide ühisauhinna žürii
  1. Ott Karulin (esimees)
  2. Maria Arusoo
  3. Alvar Loog
  4. Leenu Nigu
  5. Madli Pesti
  6. Priit Raud
  7. Oksana Tralla

Sõnalavastuste muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhinna žürii
  1. Olav Ehala (esimees)
  2. Tauno Aints
  3. Tõnu Kõrvits
  4. Ardo Ran Varres

Tehniliste töötajate auhindade žürii
  1. Anu Konze
  2. Jaanus Laagriküll
  3. Rait Randoja
  4. Külli Root
  5. Heigo Teder
  6. Margus Vaigur
  7. Mait Visnapuu

Reet Neimari nimelise kriitikaauhinna žürii
  1. Anne-Ly Sova (esimees)
  2. Jim Ashilevi
  3. Luule Epner
  4. Laura Kalle
  5. Valle-Sten Maiste
  6. Arne Merilai
  7. Margot Visnap

Algupärase dramaturgia auhinna žürii (auhind antakse 2021)
  1. Riina Oruaas (esimees)
  2. Heidi Aadma
  3. Tambet Kaugema
  4. Priit Pedajas
  5. Peeter Sauter

Ants Lauteri nimelise auhinna žürii
  1. Mart Koldits
  2. Anu Lamp
  3. Rein Oja
  4. Indrek Ojari
  5. Ingomar Vihmar

Salme Reegi nimelise auhinna žürii
  1. Kirsten Simmo (esimees)
  2. Iir Hermeliin
  3. Kairi Kruus
  4. Lennart Peep
  5. Anneli Saro

Otto Hermanni nimelise auhinna žürii (auhind antakse 2021)
  1. Eda Peäske (esimees)
  2. Jüri Alperten
  3. Niina Mets
  4. Paul Mägi
  5. Heiti Riismäe

Priit Põldroosi nimelise auhinna žürii
  1. Lea Tormis (esimees)
  2. Kalju Orro
  3. Kirsten Simmo
  4. Peeter Tammearu
  5. Hedi-Liis Toome

Aleksander Kurtna nimelise auhinna žürii (auhind antakse 2021)
  1. Liina Jääts
  2. Krista Kaer
  3. Ilona Martson
  4. Maris Peters
  5. Priit Põldma
  6. Anu Saluäär-Kall
  7. Mihkel Seeder

Rahel Olbrei nimelise auhinna žürii (auhind antakse 2021)
vt balletiauhinna žürii


Georg Otsa nimelise auhinna žürii
  1. Heli Veskus (esimees)
  2. Rauno Elp
  3. Jüri Kruus
  4. Taisto Noor
  5. René Soom

Natalie Mei nimelise auhinna žürii
  1. Liina Keevallik
  2. Liina Laigu
  3. Ain Mäeots
  4. Mare Raidma
  5. Rosita Raud

Karl Adra nimelise auhinna žürii (auhind antakse 2021)
vt Priit Põldroosi nimelise auhinna žürii


Helmi Tohvelmani nimelise auhinna žürii
  1. Laine Mägi (esimees)
  2. Hilje Murel
  3. Mall Noormets
  4. Indrek Sammul
  5. Külli Teetamm