Volikogu

TEATRILIIDU VOLIKOGU 2016–2020 
  1. Ain Lutsepp (juhatuse esimees)                            
  2. Kersti Heinloo (Eesti Draamateater)
  3. Kadri Varblane (Eesti Draamateater)
  4. Juuli Lill (Rahvusooper Estonia)
  5. Taivo Pahmann (Rahvusooper Estonia)                                                                            
  6. Andres Raag (Tallinna Linnateater)
  7. Tarvo Elblaus (Tallinna Linnateater)
  8. Rasmus Kaljujärv (Teater NO99)
  9. Karmen Puis (Teater Vanemuine)
  10. Marika Raudam (Teater Vanemuine)                                                                          
  11. Tarvo Sõmer (Rakvere teater, asendusisik Tiina Mälberg)
  12. Eduard Odinets (Teater Tuuleveski)
  13. Toomas Kreen (NUKU teater)
  14. Jekaterina Kordas (Vene Teater)
  15. Tanel Saar (VAT Teater)
  16. Piret Rauk (Kuressaare Linnateater)
  17. Janek Vadi (Ugala Teater)
  18. Pille-Riin Lillepalu (Ugala Teater)                                                                    
  19. Priit Loog (Endla Teater)
  20. Anu Hövel (Endla Teater)
  21. Tiina Tõnis (Eesti Näitlejate Liit)                                                                                              
  22. René Soom (ENL Solistide Liit)
  23. Kati Kivitar (Eesti Lavastajate Liit)
  24. Pille Jänes (Eesti Lavastuskunstnike Liit)
  25. Triinu Upkin (Eesti Balletiliit)
    • alates 3. mai 2018 Age Oks (Eesti Balletiliit)
  26. Tauno Makke (Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus)
  27. Juris Žigurs (Eesti Teatriseenioride Ühendus)
  28. Hedi-Liis Toome (Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus)

Aastaaruanded, eelarveprojektid ja tegevuskavad

Protokollid


TEATRILIIDU VOLIKOGU 2012–2016
  1. Ain Lutsepp (juhatuse esimees)
  2. Mari-Liis Lill (Eesti Draamateater)
  3. Tõnn Lamp (Tallinna Linnateater)
  4. Triinu Leppik (Rahvusooper Estonia)
  5. Helen Kedik (Rahvusooper Estonia)
  6. René Soom (Rahvusooper Estonia)               
  7. Villu Teder (NUKU teater)
  8. Jekaterina Kordas (Vene Teater)
  9. Rasmus Kaljujärv (Teater NO99)
  10. Tanel Saar (VAT Teater)
  11. Piret Rauk (Kuressaare Linnateater)
  12. Karmen Puis (Teater Vanemuine)
  13. Tiina Mälberg (Rakvere Teater, ajutine asendusliige)
  14. Margus Vaher (Ugala Teater)
  15. Ain Miilberg (Endla Teater)
  16. Tiina Tõnis (Eesti Näitlejate Liit)
  17. Urmas Põldma (ENL Solistide Liit)
  18. Kati Kivitar (Eesti Lavastajate Liit, 2012–2015 Jaanika Juhanson)
  19. Arthur Arula (Eesti Lavastuskunstnike Liit)
  20. Jaanika Suurmets (Eesti Kutseliste Tantsijate Loomeliit)
  21. Raido Bergstein (Eesti Tantsukunstnike Liit)
  22. Liina Laigu (Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus)
  23. Madli Pesti (Eesti Teatriuurijate- ja kriitikute Ühendus,  2012–2015 Riina Oruaas)
  24. Juris Žigurs (Eesti Teatriseenioride Ühendus)
  25. Eduard Odinets (Teater Tuuleveski)

TEATRILIIDU VOLIKOGU 2008–2012
  1. Mait Malmsten (Eesti Draamateater)
  2. René Soom (Rahvusooper Estonia solistide ühendus)
  3. Eda Peäske (Rahvusooper Estonia orkestrantide ühendus)
  4. Jekaterina Kordas (Vene Teater)
  5. Veiko Tubin (Tallinna Linnateater)
  6. Villu Teder (Eesti Nuku- ja Noorsooteater)
  7. Rasmus Kaljujärv (Teater NO99)
  8. Tanel Saar (VAT Teater)
  9. Ain Miilberg (Endla Teater)
  10. Margus Vaher (Ugala Teater)
  11. Karmen Puis (Teater Vanemuine, asendusliige)
  12. Kaido Otsing (Teater Vanemuise orkestrantide ühendus)
  13. Liina Tordik (Teater Vanemuise kooriartistide ühendus)
  14. Jüri Karindi (Vana Baskini Teater)
  15. Velvo Väli (Rakvere Teater)
  16. Piret Rauk (Kuressaare Linnateater)
  17. Mart Koldits (Von Krahli Teater)
  18. Liia Kanemägi-Jõerand (Eesti Näitlejate Liit)
  19. Märt Jakobson (ENL Solistide Liit)
  20. Jaanika Juhanson (Eesti Lavastajate Liit)
  21. Maret Kukkur (Eesti Lavastuskunstnike Liit)
  22. Liina Laigu (Eesti Teatri Tehniliste Töötajate Ühendus)
  23. Janika Suurmets (Eesti Kutseliste Tantsijate Loomeliit)
  24. Arthur Pakkas (Eesti Jumestajate ja Grimeerijate Ühendus)
  25. Raido Bergstein (Eesti Tantsukunstnike Liit)
  26. Ardo-Ran Varres (sõnateatrite muusikajuhtide ja helikujundajate ühendus)
  27. Riina Oruaas (Eesti Teatriuurijate ja -kriitikute Ühendus)
  28. Juris Žigurs (Eesti Teatriseenioride Ühendus)