Sõna-, muusika-, balleti- ja tantsulavastuste žürii eriauhind

2014
Ansambel „Resonabilis“ ja Ott Aardam – Kristjan Kõrveri kammerooperi „Raud-Ants“ omanäolise lavastusliku teostuse ja nõudliku muusikalise partituuri ettekandmise eest. (Mustjala Festival, Saaremaa Ooperipäevad).

2013
PEETER JALAKAS – „Nibud ehk hetk me elude katkematus reas“ (Von Krahli Teater).

2012
Teater Vanemuine muusikalavastuste trupp – Henry Purcelli semi-ooperi „Haldjakuninganna“ originaalse ja julge tõlgendamise eest. Nauditav lavamaagia, meisterlik kunstide ühtepõimumine.

2011
„High School Musical’i“ esitustrupp – hea ansambel ja ühtlaselt professionaalsel tasemel teostus (Nuku- ja Noorsooteater).

2010
„Kevade” – (lavastanud Ruslan Stepanov, Vanemuine).

2009
Rockooperi „Ruja” loomingulisele kooslusele idee ja selle ajastutundliku teostuse eest. Stsenaristid, lavastaja, kunstnik Ene-Liis Semper ja Tiit Ojasoo.

2008
VITALI NIKOLAJEV – peenelt nüansseeritud kõrvalosade (Madge balletis „Sülfiid”, aadlik Camacho balletis „Don Quijote”, Tybalt balletis „Romeo ja Julia”) meistelik ja isikupärane esitus (Rahvusooper Estonia).

2007
MICHIEL DIJKEMA – ooperi „Tuhkatriinu” lavastaja ja lavakujundaja. Trupi motiveerimine säravale ansamblitööle (Estonias).

2006
ZOJA HERTZ – tulemuslik töö kontsertmeistrina „Georgi” (Smithbridge Production) ja lühiooperite „Telefon” ja „Meedium” (Estonia) ettevalmistamisel.

2005
KAIE KÕRB – kõrgvormi eest 25. teatrihooajal (Estonia).